Kas jāņem vērā ejot pirtī?

Uncategorized

Pirts ir kā miesas un dvēseles sakārtošanas līdzeklis. Toties tieši šeit visi kļūst vienlīdzīgi – priekšnieks vai padotais, pirtī visi vienādi!

Pirtī nevajadzētu iet tad, ja ir slikta pašsajūta. Nav vēlams apmeklēt pirti arī tad, ja esat pārēdušies. Tomēr arī tukšā dūšā ne – vislabāk pirms pirts apmeklējuma apēst ko vieglu. Alu dzert, protams, drīkst, tikai ar mēru!

Svarīga pirts sastāvdaļa ir cepure. Galva atrodas augstāk par pārējo ķermeni, līdz ar to saņem visvairāk karstuma. Tas var beigties ar ģīboni, tāpēc galva jāsaudzē. Dāmas – neapsegta galva pirtī kaitē arī matiem!

Pēršanās pirtī ir daļa no rituāla. Tā ir ne tikai ķermeņa masāža, bet arī veids, kā ievadīt ādā bioaktīvas vielas. Vispiemērotākais koks no kura darināt pirts slotas – bērzs.

Pirtī esot jāiet vienmēr ar labām domām un labā noskaņojumā. Pirts jau no seniem laikiem ir vieta, kur ne tikai nomazgāties, bet arī kārtīgi parunāt, iedzert kādu alu un uzlabot veselību!

Ko darīt, ja dzīvojat pilsētā un nav iespējas doties uz kārtīgu lauku pirtiņu? Mums ir risinājums. Pārvietojamās pirts noma. Mēs piegādāsim pirtiņu Jums vēlamā laikā un vietā – privātmājas pagalms, upes krasts vai omulīga mežmala – baudiet pirts rituālus kur vien vēlaties.

Mobilā pirts ir lielisks risinājums ne tikai pilsētniekiem. Pakalpojums pieejams visiem – brauciet pakaļ pirtiņai paši vai mēs Jums to piegādāsim.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *